Skomírající hvězdu, údajně talentovanější než Messi, už nechce ani průměrný italský klub

24. srpna 2016 10:30 - Liverpool/Milán

Prohlašoval o sobě, že je nejlepším fotbalistou planety. Tvrdil dokonce, že Lionel Messi či Cristiano Ronaldo jsou průměrní, kdežto on je ta pravá hvězda. Čas ale ukázal, že v případě útočníka Maria Balotelliho šlo jen o velkohubá prohlášení. Kontroverzního fotbalistu, který trénuje pouze s juniorkou Liverpoolu, už nechce ani průměrný celek italské Serie A Sassuolo.

 

Twitter

Čas se mu pomalu krátí, na konci srpna skončí v elitních západoevropských ligách přestupní termín a Mario Balotelli si stále nenašel nové působiště. Velkou roli samozřejmě hrají peníze, dalším faktorem však je malá ochota italského útočníka ještě v sobě probudit dávno vyhaslý talent.

Kouč Liverpoolu Jürgen Klopp se zlobivým dítětem italského fotbalu nepočítá, Balotelli má problém sehnat angažmá i ve své vlasti. Jeho poslední dvě štace na Anfield Road a v AC Milán totiž skončily fiaskem. A tak i jeden z nejmocnějších fotbalových agentů, Mino Raiola, který dříve zastupoval i Pavla Nedvěda a nedávno dohodl nejdražší přestup v historii, když vyslal Paula Pogbu z Juventusu do Manchesteru United za 105 miliónů eur, má problém sehnat Balotellimu adekvátní působiště.

Naposledy se mluvilo o zájmu Sassuola, šestého celku loňského ročníku Serie A. „Raiola nám Balotelliho nabídl, ale jednoznačně jsme to odmítli," řekl Sky Sports generální ředitel Giovanni Carneval. Šestadvacetiletý rodák z Palerma i proto dál čeká, jestli se najde nějaký odvážlivec, který mu dá novou šanci. Desítky těch předchozích už kontroverzní Ital promrhal.

jis, Sport.cz

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: