Lazio Řím - FC Turín 3:1Fotbalisté Lazia se po čtvrtém vítězství posunuli na čtvrté místo italské ligy

Řím

Fotbalisté Lazia Řím počtvrté za sebou v italské lize zvítězili. Doma porazili FC Turín 3:1 a na čtvrtém místě tabulky vystřídali Inter Milán. Na třetí příčku a předkolo Ligy mistrů ztrácejí čtyři body.

Desátý celek tabulky přitom v hlavním městě sahal po bodu, neboť v 72. minutě vyrovnal na 1:1 střídající Maxi López, jenže v závěru Turín soupeřovu tlaku neodolal. Tři minuty před koncem skóroval technickou střelou Keita a brankáře hostů Harta pak po rychlém protiútoku překonal ještě Anderson.