1. liga

Čížek završil pětigólový příděl Rostovu

19. června 2003 19:36 - MOSKVA

Fotbalista Tomáš Čížek svou brankou stanovil v utkání 13. kola ruské ligy skóre zápasu Kazaň - Rostov na konečných 5:0 pro domácího nováčka nejvyšší soutěže. Bývalý sparťanský záložník se do rostovské branky trefil v poslední minutě a i jeho zásluhou se tak Kazaň vyhoupla na páté místo.

archiv

Skóroval také další český středopolař Tomáš Kuchař z Jaroslavle, který v zápasu proti samarským Křídlům sovětů zvýšil krátce po poločasu na konečných 2:0.

Moskevský Spartak sice v neděli získal národní pohár, ale v lize mu k bodům nepomohlo ani čerstvé odvolání trenéra Olega Romanceva: tým prohrál doma 0:1 s Ramenským a v tabulce je až dvanáctý.

Výsledky - 13. kolo:
Kazaň - Rostov 5:0, Volgograd - Lokomotiv Moskva 0:2, Jaroslavl - Samara 2:0, Spartak Moskva - Ramenskoje 0:1.