Fotbalovou Slavii okradli o gól, nepomohlo ani video

Asistent rozhodčího Ondřej Pelikán se v pondělní dohrávce 13. kola první fotbalové ligy mezi Slavií a Duklou dopustil chyby, když v 29. minutě za stavu 2:0 chybně odmával ofsajd před gólem domácího Tomáše Součka. Červenobílí navzdory upřené brance s přehledem zvítězili 4:1 a udrželi se v čele tabulky.

Rozhodčí Miroslav Zelinka chyboval v malém derby mezi Slavií a Duklou.

Pelikán signalizoval ofsajd Vladimíra Coufala, který přihrál Součkovi. Rozhodčí posléze řešili celou situaci na videu, ale nakonec nechali v platnosti původní verdikt. Podle komise rozhodčích však o ofsajd nešlo.

Ve stejném utkání chyboval i hlavní sudí Miroslav Zelinka. V 65. minutě totiž původně neodpískal penaltu za Coufalův faul na Branislava Miloševiče a pokutový kop proti Slavii nařídil až po zhlédnutí videozáznamu.