Viktoria díky drtivému úvodu na Letné slaví výhru a přiblížila se Slavii. Příbram zvládla obrat

Dvě páteční předehrávky otevřely 18. kolo první fotbalové ligy. Mistrovská Plzeň díky skvělému úvodu vyhrála ve Zlíně 2:0 a před víkendem se v neúplné tabulce přiblížila ze druhého místa vedoucí Slavii na rozdíl jediného bodu. Příbram otočila utkání na Julisce, kde v souboji dvou ohrožených týmů porazila Duklu 2:1.

Zleva Roman Procházka z Plzně a Petr Jiráček ze Zlína v utkání 18. kola první ligy.

Plzeň prodloužila sérii bez porážky na devět zápasů. Ve Zlíně si na stadiónu Letná rychle zajistila klid. Už ve třetí minutě po Kovaříkově přihrávce otevřel skóre Chorý a za dalších pět minut skóroval Kovařík sám, když po Havlově pasu trefil parádní volej.

Viktoria porazila Ševce v nejvyšší soutěži počtvrté za sebou. Za Zlín nenastoupil útočník Jean-Davidd Beauguela, který v zimě odejde právě na západ Čech.

Na prázdné Julisce se na gól čekalo necelou hodinu. Po přestávce rozjásal hrstku přihlížejících Djuranovič. Příbram ale zvládla obrat, když Rezek nejprve snížil z penalty a krátce poté vystřelil Fantiš hostům vítězství.

Příbram se dočkala výhry po sedmi kolech a v tabulce poskočila na desáté místo, Dukla zůstala předposlední.