Rubriky:

1. liga

Plzeň zahájila přípravu na halovém turnaji v Německu

3. ledna 2007 21:59 - INGOLSTADT

Dopoledne první společný trénink na umělém trávníku a večer start na turnaji v německém Ingolstadtu. Neobvyklý vstup do přípravy měli fotbalisté Viktorie Plzeň. Na turnaji v Německu po dvou remízách a jedné výhře bude hrát o konečné vítězství, výsledky večerních zápasů budou známy až před půlnocí. V semifinále čeká plzeňský celek Wacker Burghausen.

 

Sport.cz

Trenérovi Stanislavu Levému se hlásilo k zahájení zimní přípravy 23 hráčů. Omluveni byli pouze Václav Procházka a Ferenc Róth, který se k týmu připojí až v neděli. Dnešní program byl uzpůsoben především tomu, že po společném obědě tým vyrazil autobusem do Ingolstadtu, ležícímu mezi Norimberkem a Mnichovem.

Start přípravy před jarní částí GL:
Slavia Ve Slavii neplánují velké změny v kádru
Kladno Kladno začalo zimní přípravu obvyklým vážením
Zlín Zlín zahájil přípravu s novou posilou Vyskočilem
Ostrava Ostrava začala přípravu bez Žůrka
Budějovice Budějovice zahájily přípravu bez Volešáka a Svátka
Teplice Teplice zahájily přípravu, uvolní Hunala s Poštulkou
Plzeň Plzeň zahájila přípravu na halovém turnaji v Německu

Z turnaje se fotbalisté vrátí ještě v noci, další společný trénink je čeká ve čtvrtek dopoledne. Už v sobotu nabere klubový autokar směr západ znovu, protože tým startuje na mnohem lépe obsazeném turnaji v Riese, kde se představí také Norimberk, Chotěbuz, Aue, rezerva Bayernu Mnichov a Lokomotiva Lipsko. Turnaj vysílá přímo televizní stanice DSF.

Dosud odehrané výsledky dnešního turnaje:
Skupina A: Regionální výběr - Plzeň 1:1 (Limberský), Unterhaching - Plzeň 2:2 (Limberský, Šíma), Plzeň - Yesilyurt Berlín 3:1 (Borek, Jarolím, Krbeček).

ČTK

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..