Plzeň - Ústí nad Labem 6:1Viktoria si znovu střihla 120 minut a hladce vyhrála

Pomalu se už těší na soustředění do Španělska. Fotbalisté plzeňské Viktorie si k poslednímu přípravnému duelu v domácím prostředí pozvali druholigové Ústí nad Labem a vyhráli hladce 6:1. Jak už se v Luční stává pomalu zvykem, znovu se hrálo na 4x30 minut.

Útočník Plzně Tomáš Chorý otevřel skóre.

Plzeň se zatím v zimní přípravě utkává se soupeři z nižších soutěží. Po zápasech s Ústím nad Orlicí (6:0) a Baníkem Sokolov (7:2) i do třetice zvítězila.

Také ve třetím utkání skórovaly zimní posily Erik Pačinda a Jean-David Beauguel. Francouzský útočník dokonce ve třech přípravných duelech zaznamenal čtyři góly.

Premiérovou branku po zimním příchodu z Opavy si připsal také Joel Kayamba.

Západočechy teď čeká soustředění ve Španělsku. V Málaze se nejprve 23. ledna utkají s čínským celkem Wu-chan Čuo-er, poté ještě narazí na maďarský Puskás Akadémia, CSKA Sofia a New England Revolution ze zámořské MLS.

Přípravné fotbalové utkání (hráno 4x30 minut):
Viktoria Plzeň - FK Ústí nad Labem 6:1 (0:0, 1:0, 3:1, 2:0)
Branky: 56. Chorý, 63. Bakoš, 72. Pačinda, 80. Hořava, 100. Kayamba, 109. Beauguel - 90. Matějka.
Plzeň - I. a II. čtvrtina: Hruška - Ekpai, Hejda, Piroch, Limberský - Petržela, Bucha, Hrošovský, Šulc - Kepl, Chorý.
III. a IV. čtvrtina: Svaček - Havel, Procházka, Pernica, Kovařík - Pačinda, Čermák, Hořava, Kayamba - Beauguel, Bakoš. Trenér: Vrba.