Rubriky:

Fortuna liga

Zlomil trenérovi nos. Dokud bude v bagu Bořil, už do něj nejdu, směje se Trpišovský

7. února 2019 16:02 - Praha

Stojí před nimi velká výzva, zisk mistrovského double. Fotbalisté pražské Slavie měli v zimní přípravě ideální podmínky a k největší úhoně paradoxně přišel jejich trenér. Jindřich Trpišovský musel během soustředění v Portugalsku podstoupit operaci zlomeného nosu. Během baga při tréninku mu zranění nechtíc způsobil vyhlášený brousek Jan Bořil.

Sport.cz

Jméno viníka bylo ve fotbalovém zákulisí zatím jen veřejným tajemstvím. Až během tiskové konference před startem jara o něm kouč promluvil.

„Jelikož je tam Honza Bořil, tak jsem se zpátky do baga ještě nezapojil. Nerad bych si zranění zopakoval," usmívá se Jindřich Trpišovský.

Bylo jeho zvyklostí, že si s hráči v bagu zablbnul. Podle očitých svědků zůstal v osudný den trenér v bagu příliš dlouho a za trest musel válet sudy. A jak ho Bořil přeskakoval, tak kouče kopačkou trefil do nosu.

Trpišovský netají, že první dva tři dny po operaci pro něj byly složité a komplikované. Teď už bere příhodu s nadhledem, odložit mohl i preventivní kryt na obličej.

„Je lepší, že se zranění přihodilo mně, a ne nějakému hráči. Už se cítím absolutně v pořádku, vizuálně ne, ale v ničem mě to neomezuje. Pokud se zase nepotkám s Honzou..." stěžuje si Trpišovský naoko na Bořila.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - Fortuna liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..