Rubriky:

1. liga

Starka: Cítím se dobře, zvykám si na normální život

7. února 2007 07:33

Do fotbalového dění se záhy po svém propuštění z vazby hodlá zapojit prezident prvoligové Marily Příbram Jaroslav Starka. Ve středu by neměl chybět na utkání Tipsport Cupu s Viktorií Žižkov. "Už se na to těším, že zase budu pracovat normálně jako dřív," říká Starka v exkluzivním rozhovoru pro Právo.

 

PRÁVO/Lukáš Táborský

Jak se cítíte pár hodin po propuštění z vazby?
Je to skutečně pár hodin. Domů do Příbrami jsem dorazil v úterý po osmé hodině večer a ulevilo se mi. Strašně moc jsem se těšil na rodinu, takže nejbližší hodiny si budu užívat s ní. Tím chci říct, že se v těchto chvílích cítím dobře.

Kvůli zdravotním problémům jste byl převezen z vazební věznice v Ostravě do vězeňské nemocnice v Praze. Zlepšil se váš stav?
Lékaři na Pankráci jsou výborní. Noha se skutečně zlepšila. Opravdu o mne pečovali dobře.

Na Ostravu nebudete zřejmě vzpomínat v dobrém...
Když si odmyslím, proč jsem tam byl, pak si nemohu na nic stěžovat. Já jsem člověk, který nedělá nikomu problémy, a stejně tak se chovali ke mně v Ostravě, jak lékaři, tak i dozorci. Ale samozřejmě s pocity, které prožívám teď, se to srovnat nedá.

Jak vidíte pokračování svojí kauzy?
Optimisticky, má to v rukou můj právní zástupce JUDr. Kramarič.

Máte už plány na nejbližší dny?
Ve středu budu v Praze, protože musíme vyřídit nějaké formality, a chtěl bych se podívat na odpolední utkání Příbrami se Žižkovem. Jinak si zvykám na normální život. Koukám na auta, na stromy, vidím i sníh. To jsem ve věznici neviděl. Těším se z toho, co je kolem mne, a hlavně jsem mezi svými.

Jak jste spokojen s tím, co se v době vaší nepřítomnosti dělo v FK Marila Příbram, jejímž jste prezidentem?
Měl jsem informace od manželky Kateřiny, která mne vlastně v klubu zastupovala. V Marile jsou zkušení lidé, jako Josef Hadraba a další, neměl jsem obavy, že by klub strádal. Dal jsem i povolení k přestupu Otepky do Slavie, ale bude záležet, zda ta akceptuje naše finanční podmínky. Určitě se na stadión brzy vypravím a co nejdřív si chci sednout s trenérem Kotrbou a popovídat si. Už se na to těším, že zase budu pracovat normálně jako dřív.

Karel Felt, Sport.cz, Právo

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..