Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

Pořádně žhavé derby: Polonahé fanynky řádily v kotli

22. dubna 2019 09:52 - Ostrava/Praha

Zápas fotbalové ligy mezi Baníkem Ostrava a SFC Opava byl pořádně vyhecovaný. Jiskřilo se na hřišti, ale také v hledišti. A když se zrovna nedělo nic zajímavého na trávníku, mohla se mužská část publika pokochat pohledem na odhalené fanynky Baníku. Těžko říct, jakým dílem za vše mohlo příjemné slunečné počasí, každopádně trička šla dolů...

 

Petr Sznapka, ČTK

Bengálské ohně, obrovská choreo, chorály. V takové atmosféře se prali o ligové body fotbalisté Baníku Ostrava s Opavou. S výsledkem byla jistě větší spokojenost v táboře vítězů z Ostravy (2:0), spokojenost s atmosférou ale musela být na obou stranách. Vyhecovaný zápas dokonce rozpálil některé fanynky Baníku natolik, že napodobily mužské protějšky v kotli a šly do půl těla. Bílými tričky pak mávaly nad hlavou a hnaly svůj Baník do útoku.

Ostatně v sektoru nejvěrnějších fans Baníku nešlo o ojedinělou záležitost. Už ve 26. kole v Karviné měl kotel Baníku předevšim dámské obsazení. Další fandové se rozhodli protestovat proti minimu lístků, které ostravský klub od rivala dostal. A také v tomto případě se některé z fanynek rozhodly to v hledišti rozbalit a svléknout trika.

rjm, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: FORTUNA:LIGA

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Play off o Evropu

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..