Rubriky:

1. liga

Jablonecký talent Hloušek si zlomil nohu, na jaře si nezahraje

28. února 2007 13:47 - JABLONEC NAD NISOU

O celou jarní část sezóny přijde jablonecký útočník Adam Hloušek. Osmnáctiletý talentovaný fotbalista, který mohl pomýšlet na účast na mistrovství světa hráčů do 20 let v Kanadě, si minulé úterý v přípravnému utkání na Kypru zlomil nohu nad kotníkem. V pátek se v pražské střešovické nemocnici musel podrobit operaci a v pondělí byl propuštěn do domácího léčení.

Na tři týdny má nařízený úplný klid. Po sundání sádry by Hloušek mohl začít s rehabilitací a postupným návratem k lehkému tréninku. "Ale na jaře si už nezahraje," řekl dnes ČTK ředitel jabloneckého klubu Petr Flodrman.

Pro Jablonec je to už druhá ztráta v ofenzivních řadách: na Kypru si obnovil zranění kolena Filip Klapka, kterého zřejmě čeká operace zkříženého vazu a také minimálně půlroční pauza. Jablonec, který navíc v lednu prodal do vídeňské Austrie svého elitního útočníka Davida Lafatu, ale na složitou situaci stačil na přestupovém trhu zareagovat.

Z Ostravy získal na hostování Róberta Zehera, který na podzim působil ve Slovácku, a z Příbrami na sever Čech přestoupil sedmnáctiletý útočník Jan Vošahlík. Ten měl ještě na jaře zůstat v Marile, ale kvůli výpadku jabloneckých ofenzivních hráčů se stěhuje do nového působiště už teď.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..