Rubriky:

1. liga

Slavia chce zpátky na pozici lídra před Spartu

19. března 2007 08:46 - PRAHA/BRNO

S jednoznačným cílem zvítězit a vrátit se první příčku v tabulce jde do pondělní dohrávky 19. kola fotbalové Gambrinus ligy pražská Slavia. Brno sice přijíždí ověnčeno pětigólovým vítězstvím nad Českými Budějovicemi, ale toho se prý domácí na Strahově v 17.15 h neleknou. Slavii chybí zraněný Latka, ale vrací se Suchý, který by ho měl nahradit na místě stopera.

Velkou motivaci mají dva oslavenci, v pondělí slaví dvacátiny Švec a devětadvacátiny Krajčík. „Brno bude hrát v pohodě s vědomím, že nemá co ztratit. Tím to bude pro nás těžší. Očekávám, že budeme dobývat důslednou obranu, i když směrem dopředu určitě budou také nebezpeční. Mají na to vhodné typy brejkových hráčů,“ řekl trenér Slavie Karel Jarolím.

Brňané si po vysokém vítězství nad Č. Budějovicemi troufají i na lídra soutěže. „V mužstvu panuje momentálně velká pohoda. Pokud se nebudeme dopouštět chyb v defenzívě, jsme schopni uhrát i na Strahově solidní výsledek,“ je přesvědčen trenér Josef Mazura, který svoje svěřence upozorní především na rychlonohé Šventa s Vlčkem.

„Nesmíme jim nechat po stranách hřiště příliš mnoho prostoru,“ podotkl. Mazura musí oželet start obránce Švejnohy, jenž si kvůli natrženému stehennímu svalu půl roku nuceně odpočine. Zraněný je i Mezlík a nenastoupí ani rekonvalescent Gjoreski. Po karetním trestu je už k dispozici Střeštík.

kft,čfo, Právo

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..