Rubriky:

1. liga

Sparta i po derby trénuje v přísnějším režimu, ale bez Kadlece

24. dubna 2007 15:17 - PRAHA

Ani pondělní vítězství v derby nad Slavií nezmění pro nejbližší dny zpřísněný režim, podle kterého sparťanští fotbalisté mají upravený program už dva týdny. Po úterním tréninku nicméně dostali volno a odpočívat budou také ve středu. Obránce Michal Kadlec si ale svoji pauzu ještě protáhne, protože se v derby zranil.

 

ČTK/Roman Vondrouš

Sparťané přešli na zpřísněný režim po ligové porážce ve Zlíně a dá se očekávat, že to tak bude platit nejméně do pondělního utkání v Ostravě. "K žádnému zrušení předchozího opatření vedení zatím nesáhlo," uvedl pro ČTK mluvčí klubu Lukáš Přibyl.

Vše o derby pražských "S" na Sport.cz:
V ofenzívě jsme byli marní, připustil Jarolím
Kapitán Řepka: Byl jsem během derby v transu
Sparťan Horváth: Takovéhle góly jsou nejlepší
Slavii chyběl kapitán Jarolím, Hrdlička se po derby kál
Slávisté smutnili, ale stále věří v obrat
Rozhodla větší vůle po vítězství, říká o derby Hašek
Levý obránce Kadlec má v současnosti pauzu, ale do utkání v Ostravě by už zase mohl naskočit. V pondělí podával až do svého střídání v 55. minutě solidní výkon. "Ale už nešlo pokračovat dál. Mám už delší dobu potíže se stehenním svalem na levé noze a tentokrát to překročilo únosnou mez," popsal zranění fotbalista na klubovém webu.

V úterý dopoledne se Kadlec podrobil vyšetření u lékařů letenského týmu. "Byl jsem na sonu i na rezonanci, a tak už vím, že sval by neměl být vážně poškozený. Trénovat začnu nejdéle do konce tohoto týdne," uvedl fotbalista.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..