Rubriky:

1. liga

Liberec oslovil mladoboleslavského trenéra Uhrina

11. května 2007 11:02 - PRAHA

Fotbalový Liberec hodil podle informací Práva laso kouči Mladé Boleslavi Dušanu Uhrinovi mladšímu. Ten by ve funkci po skončení probíhající sezóny vystřídal Vítězslava Lavičku. Nikdo však zprávu, která se již několik dní šíří fotbalovými kruhy, nechce ve finální fázi sezóny jakkoliv komentovat.

Možná také proto, že Liberec i Boleslav stále bojují o příčky nejvyšší a případné změny se budou řešit až po skončení ligového ročníku.

O Uhrina, který v minulé sezóně dotáhl Boleslav ke druhému místu v lize, údajně usiloval již v březnu rumunský klub Politehnika Temešvár. Nabídka z Liberce je však zřejmě lukrativnější, navíc by ambiciózní kouč zůstal v dobře známém prostředí.

Všemu nahrává i fakt, že v Boleslavi stále neprodloužil v létě končící kontrakt. A to už asi před měsícem tvrdil, že jednání o nové smlouvě intenzívně probíhají.

Lavička má v Liberci kontrakt na dobu neurčitou a přesto, že tým dovedl před rokem k titulu, už v zimě se spekulovalo o napjatých vztazích s majitelem libereckého klubu Ludvíkem Karlem.

Ten prý chtěl trenéra odvolat, ale Lavička nakonec zůstal. Kdyby Uhrin Liberci kývl, není vyloučeno, že by opačným směrem mohl putovat právě Lavička.

fot, Právo

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..