Rubriky:

1. liga

Trenér Kozel má namířeno do Jablonce, dostal čas na rozmyšlenou

4. června 2007 20:32 - JABLONEC

Šestatřicetiletý trenér Luboš Kozel dostal v pondělí v podvečer oficiální nabídku ke své první prvoligové štaci od funkcionářů Jablonce, kde by se mohl stát nástupcem Petra Rady. Kozel si vzal čas na rozmyšlenou, definitivní rozhodnutí padne zřejmě v úterý. ČTK to řekl ředitel klubu Petr Flodrman.

 

Sport.cz

Jablonec hledá kouče od chvíle, co se Rada rozhodl ve své práci na Střelnici nepokračovat. Severočeši mezitím nabídli trenérský post údajně také Vítězslavu Lavičkovi, jenže ten s rozhodnutím váhal, a tak dostal šanci Kozel. Ten by byl mezi prvoligovými trenéry nováčkem a nastoupil by ve věku, kdy někteří jeho vrstevníci ještě neukončili hráčskou kariéru.

Devítinásobný reprezentant Kozel s fotbalem kvůli vleklým potížím skončil před čtyřmi lety, kdy působil v Bohemians Praha. Předtím ale většinu kariéry spojil se Slavií Praha, kde hrál v letech 1994 až 2001. Ještě předtím odchovanec divišovského fotbalu působil v Benešově, odkud zamířil do Edenu.

Kvůli opakovaným zraněním toho ale v lize mnoho neodehrál, nasbíral pouze 158 startů a deset branek. V roce 2002 Kozel působil také v maďarském klubu FC Ujpest.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..