Rubriky:

1. liga

Fotbalisté Olomouce získali gólmana Drobisze

16. června 2007 21:42 - OLOMOUC

Fotbalový brankář Petr Drobisz míří z druholigového Slovácka do Olomouce. Třicetiletý gólman je s hanáckým klubem domluven na podmínkách kontraktu na dva roky, přestup má být formálně uzavřen příští týden.

 

PRÁVO/Václav Jirsa

"Na všem jsem se dohodli jak s hráčem, tak jeho klubem. Příští týden podepíšeme dvouletou smlouvu," řekl v sobotu ČTK sportovní ředitel Sigmy Jiří Kubíček.

Zkušený gólman, který se nedávno na testech ucházel o angažmá v Xanthi a Poznani, nakonec převleče dres v rámci české ligy. Po Slovácku a Jablonci bude Olomouc jeho třetím prvoligovým působištěm.

Dá se předpokládat, že Drobisz by měl na Hané zastávat roli brankářské jedničky. Sigmu po celou uplynulou sezónu sužovaly výkyvy dvojice Lovásik - Vojáček. "S Černým teď máme dohromady čtyři gólmany, pro jednoho z nich asi nebude místo a odejde," podotkl Kubíček.

Čtrnáctý tým ligy zatím na nový ročník zbrojí nejpilněji ze všech. Drobisz je už čtvrtou letní posilou; ze Slovácka klub získal ještě černohorského obránce Darka Šuškavčeviče a z Brazílie přišli záložníci Bueno s Rossim.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..