Rubriky:

1. liga

Hrdlička chce po odchodu ze Slavie nastartovat ve městě aut

16. července 2007 10:00 - BAD AUSSEE

Dvanáct let byl Tomáš Hrdlička součástí jednoho z klubů s největší tradicí v českém fotbale. Když mu však v létě vypršela ve Slavii Praha smlouva, nedočkal se nabídky, jakou si představoval. Proto zamířil do Mladé Boleslavi.

„Dvanáct let jsem byl věrný Slavii. Kdyby mi dala lepší nabídku, tak bych neodešel. Ale je to moje práce, mám rodinu, musím koukat na podmínky, na peníze. To hrálo pochopitelně roli. A Mladá Boleslav mi nabídla super podmínky, všechno je na skvělé úrovni,“ vysvětluje obránce či záložník pohnutky svého přestupu do města automobilů.

Je to změna takřka symbolická. Ve Slavii neměl nikdy moc jistou pozici. „Možná už jsem po tak dlouhé době trošku stagnoval. Změna mi může pomoci. Záleží jen na mně. Věřím, že mě odchod nastartuje a budu hrát stabilně,“ přemítá borec, který byl členem zlatého týmu z ME hráčů do 21 let. „Snad mě Boleslav nekupovala, aby mě odstavila na druhou kolej.“

S jedním ze spoluhráčů zlaté generace, Petrem Voříškem se shledal ve středočeském městě. „Máme dobrý tým. Proti Stuttgartu jsme si ukázali, že se můžeme měřit i s německým mistrem. Pokud tedy nebudeme dělat hloupé chyby,“ rekapituloval sobotní souboj během rakouského soustředění, v němž vyhrál německý tým 2:1.

„Když doma vyhrajeme jedna nula, tak postupujeme,“ naznačil s úsměvem Hrdlička, že má v malíčku postupovou matematiku v Poháru UEFA, na nějž se jeho nový tým v rakouském Köflachu chystá.

ram, Právo

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..