Rubriky:

1. liga

Slavia se dohodla se Slováckem na příchodu útočníka Ivany

23. července 2007 21:31 - PRAHA

Bývalý nejlepší střelec první fotbalové ligy Milan Ivana nejspíš zakotví v pražské Slavii. Její zástupci se v pondělí večer večer dohodli s 1. FC Slovácko na příchodu 23letého slovenského útočníka na roční hostování s následnou opcí. ČTK to řekl člen představenstva Slavie Tomáš Rosen s tím, že nyní záleží na souhlasu hráče.

"Nechtěli jsme ho tak pozdě budit. Pokud se s ním domluvíme, zítra se zapojí do přípravy týmu a máme dva dny na jeho zapsání na soupisku pro předkolo Ligy mistrů," uvedl Rosen. Dohodu se klubům povedlo uzavřít po týdenním intenzivním jednání. "Ivana byl jedním z hráčů, o které jsme začali usilovat hned na začátku přestupního období," řekl Rosen.

Ivana má ve Slovácku, které letos sestoupilo do druhé ligy, smlouvu do konce tohoto kalendářního roku. V minulosti měl už několikrát namířeno do zahraničí, ale jeho námluvy s Curychem, dánským Aalborgem, norským Stavangerem či německým Mönchengladbachem nevyšly.

"Momentálně nemáme pro Ivanu žádnou zahraniční nabídku. Kdyby měl zůstat v České republice, bude to pravděpodobně ve Slavii," řekl dnes slovenským médiím hráčův manažer Karol Csontó.

Ivana, jenž dal v české lize 22 branek v 94 zápasech, by se měl stát už devátou posilou Slavie v tomto přestupním období. Nejlépe mu vyšel ročník 2005/2006, v němž se stal s jedenácti góly králem střelců.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..