Rubriky:

1. liga

Šimůnkův přestup se zřejmě uzavře až počátkem nového týdne

12. srpna 2007 18:10 - PRAHA

Přestup juniorského fotbalového reprezentanta Jana Šimůnka ze Sparty Praha do Wolfsburgu se zřejmě uzavře až počátkem následujícího týdne. Oba kluby sice v minulých dnech o lukrativním transferu intenzivně jednaly, ale k definitivní dohodě ještě nedošly.

"Oba kluby spolu stále komunikují, ale nic nového dnešní den nepřinese," prohlásil v neděli mluvčí pražského klubu Lukáš Přibyl. Sparťanský stoper proto i nadále zůstává v tréninku svého dosavadního klubu, který se připravuje na středeční souboj s Arsenalem v předkole Ligy mistrů.

Je proto pravděpodobné, že Šimůnek nebude v pondělí před polednem chybět na Pražském hradě, kde prezident Václav Klaus přijme úspěšný celek z nedávného mistrovství světa dvacítek. V Kanadě tým, v němž byl Šimůnek kapitánem, vybojoval stříbrné medaile.

O přestupu mladého obránce začaly kluby intenzivně jednat ve čtvrtek, podle zákulisních informací Sparta vyinkasuje sumu, která se bude pohybovat mezi 140 a 150 milióny korun. Šimůnek by se tak zařadil k nejdražším hráčům, kteří kdy opustili českou ligu.

ČTK

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..