Rubriky:

Fortuna liga

Slezák: Olomouc nijak nepřekvapila

20. srpna 2007 22:38 - PRAHA

V pondělní odpolední dohrávce 3.kola Gambrinus ligy hostil domácí tým Bohemians 1905 olomouckou Sigmu a před tradičně výtečnou kulisou se zrodila bezbranková remíza, ze které se příliš neradoval ani jeden z účastníků. O to víc byl zklamaný kapitán Klokanů Dalibor Slezák, který spálil největší šanci domácích.

Celkově pondělní utkání nepřineslo příliš velkou podívanou. Tým z Hané si vypracoval pořádnou gólovou šanci až v poslední minutě utkání, kdy se Buenovi podařilo rozvlnit síť, ovšem branka nebyla uznána pro údajný ofsajd.

Ta největší šance domácích přišla ve 32. minutě, kdy se k míči poblíž malého vápna dostal domácí kapitán, který ovšem přestřelil. „Tím, že jsem neproměnil tuhle šanci, jsem tak nějak nastínil průběh tohoto utkání,“ sdělil k největší šanci svého týmu Slezák.

V první půli se větší fotbalovostí prezentoval vršovický klub, ovšem ke kýženému úspěchu to nevedlo. „První poločas byl z naší strany ještě kvalitní, bylo se tam o co opřít, byla tam kombinace. Měli jsme tlak, byly tam nějaké šance,“ řekl k prvnímu dějství Slezák.

Začátek druhé půle žádnou vážnější šanci nepřinesl. Týmy jakoby nemohly nalézt recept, jak předčít obranu soupeře. Navíc velké množství ztracených míčů a nepřesností nenabídly divákům o nic více fotbalových okamžiků než prvních pětačtyřicet minut.

„Druhý poločas jsme začali hrát na dva útočníky a myslím, že jsme přešli do takové fotbalové křeče, ztratili jsme postupně sebevědomí. Hlavně někteří hráči se v průběhu spíše schovávali, a to si myslím, že rozhodlo,“ řekl k závěru pondělního střetnutí vršovický kapitán.

mv, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - Fortuna liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..