Rubriky:

1. liga

Fenin nejspíš do Frankfurtu

31. srpna 2007 07:43 - PRAHA

Dvacetiletý útočník FK Teplice a stříbrné reprezentace do dvaceti let Martin Fenin má poslední den na přestup do velkého klubu. Zřejmě to bude momentálně čtvrtý tým bundesligy Eintracht Frankfurt.

„Zájem Lazia Řím, Brém i Santanderu opadl vzhledem k výši požadované finanční kompenzace ze strany Teplic,“ řekl Právu manažer Viktor Kolář z agentury Sport Invest s tím, že výši nemůže prozradit. Má se pohybovat na hranici 200 miliónů korun.

Frankfurt nabízí něco kolem 3,4 milónů eur a k tomu bonusy a procenta z dalšího prodeje. Postupně by se to mohlo přiblížit požadované částce,“ dodal Kolář. Teplice však chtějí mít jistotu. Do přestupu se nemusejí nutit. V létě prodaly za více než sto miliónů Edina Džeka, a pokud si v lize čtyřgólový Fenin udrží dobrou formu a bude v reprezentaci, jeho cena poroste.

„Nemohu do toho mluvit, ale v tuto dobu bych Feninovi přestup nedoporučoval. Měl by vydržet v Teplicích a připravovat se na přestup třeba v zimě. Rychlá změna může mít vliv na výkonnost tak mladého hráče,“ řekl k přestupu trenér reprezentace Karel Brückner.

elt, Právo

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..