Rubriky:

1. liga

ON-LINE CHAT: Ptali jste se fotbalisty Petra Švancary

7. září 2007 11:57 - PRAHA

Kdysi se o něm hovořilo jako o velkém talentu českého fotbalu. Petr Švancara hrál po začátcích v Brně za pražskou Slavii a měl nakročeno i do reprezentace. V současnosti válí devětadvacetiletý útočník za nováčka první ligy Viktorii Žižkov a v pátek od 12 hodin byl hostem redakce Sport.cz, když odpovídal na dotazy čtenářů v on-line chatu.

 

SPORT/Ondřej Lazar Krynek

V pondělním ligovém utkání pátého kola se Švancara mohl stát hrdinou, který by fotbalistům Viktorie Žižkov zařídil druhé vítězství v novém ročníku nejvyšší soutěže. V zápase na hřišti pražských Bohemians jednu branku dal a na druhou přihrál a Žižkov vedl už 2:0. Přesto odcházel ze souboje ligových nováčků pouze s jedním bodem za konečnou remízu 2:2.

On-line chat na Sport.cz:
Na otázky odpovídal fotbalista Petr Švancara
Švancara začínal s vrcholovým fotbalem v Brně, v roce 2000 odešel s velkou slávou do pražské Slavie. V hlavním městě však upoutal spíše svými výstřelky než výkony na hřišti a po třech letech putoval do Opavy. Od roku 2003 působil opět v Brně,  v loňském ročníku pomohl během hostování  Viktorii Žižkov k návratu mezi elitu. Po sezóně získal pražský tým útočníka na přestup.

grg, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..