Nezmar: Nakoply nás trenérovy rady do života

Po delší době byl kapitán Liberce Jan Nezmar po utkání s výkonem svého mužstva spokojený. Odpoutal svůj tým z poslední příčky tabulky a navíc se jako šéf kabiny postaral v prestižním pondělním duelu v Mladé Boleslavi o uklidňující gól. Po rohovém kopu Papouška zvyšoval na konečných 2:0 pro hosty.

Kdy jste měl největší obavy v zápase?

Nejvíc mi bylo úzko asi při té penaltě, tam nás podržel brankář Zlámal. to nás potom ještě víc nakoplo.

Výkon, kterým jste se prezentovali ve druhém poločase, byl pro soupeře nebezpečnější než ten v prvním...

Jsem rád, že se nám povedl v druhém poločase přechod do útoku. Neztráceli jsme tolik balóny a dovedli to až do koncovky.

Čekal jste hru, kterou se boleslavští prezentovali?

My jsme na ně byli velice dobře připraveni, což myslím, že se i potvrdilo. Myslím, že jsme to zvládli dobře.

Po příchodu nového trenéra Ladislava Škorpila jste vyhráli utkání v Mladé Boleslavi, zdá se tedy, že vám jeho příchod prospěl...

Určitě se atmosféra pročistila. Trenér už proslul svým skvělým humorem, dal nám pár rad do života.

Jaký způsobem vás tedy připravoval na toto utkání?

Že máme jít do všeho naplno. Že on to také tak dělal. Nás jeho příklady nakoply a jsem rád, že se nám to utkání povedlo.