Rubriky:

1. liga

Nováček ze Žižkova začal zimní přípravu zdravotními testy

2. ledna 2008 16:38 - PRAHA

Tradičními zdravotními testy ve středu zahájili přípravu na jarní část sezóny fotbalisté Viktorie Žižkov. Na úvodní tréninkovou jednotku po dovolené si prvoligový nováček, který obsadil po podzimu třinácté místo, počká do čtvrtka odpoledne, kdy se k hráčům poprvé připojí trenéři.

Žižkovští budou v druhé polovině sezóny usilovat především o co nejrychlejší únik z příček ohrožených sestupem. Vedení se poohlíží po jednom kvalitním stoperovi, v hledáčku klubových šéfů je také útočník Zbyněk Pospěch, který sestoupil s norským Oddem Grenland do druhé ligy. O bývalého střelce Liberce má ovšem zájem také pražská Slavia.

Hráči Viktorie se ve středu rozdělili do skupin, po kterých absolvují individuální zdravotní testy pod dohledem klubových lékařů a masérů. Poslední část týmu si otestuje výkonnost ve čtvrtek dopoledne, po obědě už mužstvo čeká úvodní trénink na pražském Xaverově.

Žižkovští mají začátek zimní přípravy pořádně nabitý. Hned v sobotu vyrazí do nedaleké Sazka Areny na druhý ročník halového turnaje Fortuna Víkend šampiónů a v pondělí už mužstvo odjede do Krkonoš. Vrcholem pak bude herní soustředění na Kypru na konci ledna.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..