Rubriky:

1. liga

Slávisté zahájili zimní přípravu

2. ledna 2008 16:58 - PRAHA

Fotbalisté Slavie Praha se po třech týdnech volna opět sešli a zahájili zimní přípravu na jarní část české nejvyšší soutěže. První část týmu podzimního mistra absolvovala 2. ledna na Fakultě tělesné výchovy a sportu fyzické zátěžové testy. Samotná příprava začne ve čtvrtek. V pátek 4. ledna podstoupí fyzické testy druhá část kádru.

Jako první si nepopulární běhání na pásu odbyli mladší hráči, mezi nimiž například Marek Suchý, Ladislav Volešák či Daniel Pudil, na toho klub uplatnil opci a prodloužil jeho hostování do konce sezóny, po jejímž skončení bude moci Slavia českého reprezentanta koupit.

O nadcházejícím víkendu čeká slávisty druhý ročník turnaje v Sazka areně Fortuna víkend šampiónů. Hned poté všichni odcestují do Krkonoš, kde se uskuteční již tradiční kondiční soustředění ve Švýcarské boudě.

Ve druhé polovině ledna absolvují Pražané herní soustředění v zahraničí. Ve které zemi se soustředění uskuteční však ještě není známo. Prvních 12 dní v únoru pak tým trenéra Karla Jarolíma bude trénovat v Praze. Se Slavií se budou připravovat i nové posily.

Goče Toleski přestoupil do týmu letošního účastníka ligy mistrů v polovině prosince. Do obrany získali červenobílí na půlroční hostování kanadského obránce Andrewa Hainaulta, který stejně jako Makedonec Toleski přichází z Mostu. Zatím poslední posilou je Jan Blažek z Liberce, v jeho případě už zbývají doladit jen detaily.

jda, Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..