Rubriky:

1. liga

Fotbalisté Brna nabírají kondici ve Velkých Losinách

7. ledna 2008 12:21 - BRNO

Hlavně na obnovení fyzické kondice je zaměřeno pětidenní soustředění fotbalistů 1. FC Brno ve Velkých Losinách, kam v pondělí dopoledne pod vedením trenéra Petra Uličného odcestovalo 27 hráčů. Z širšího kádru zůstal doma pouze záložník Karel Večeřa, který má po zranění a operaci kolena individuální tréninkový plán.

 

Sport.cz

"Budeme střídat výběhy v terénu s posilovnou a jinými formami tréninku. Máme na programu i squash. Hned po příjezdu čekají na hráče výběh a posilovna. Od úterý už budeme trénovat třífázově," řekl Uličný.

Novými tvářemi v brněnském týmu jsou Brazilec Elton Lira a záložník Jan Urban, který je hráčem Opavy a naposledy nastupoval v rezervě Salcburku. Poprvé se budou připravovat s prvoligovým celkem dorostenci Lukáš Mareček a Josef Šural a po dlouhodobém zranění Jaroslav Borák, který přichází z juniorky.

Přípravu v podhůří Jeseníků uzavře v sobotu 12. ledna utkání zimní Tipsport ligy v Bratislavě, v němž se Brňané střetnou se Spartakem Trnava. Třetí nejlepší slovenský tým po podzimní části soutěže vede bývalý brněnský kouč Josef Mazura.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..