Rubriky:

1. liga

Šmicer dostává během soustředění zabrat na kole

9. ledna 2008 13:02 - ŠPINDLERŮV MLÝN

Běžkám se vyhnul, ale na spinningovém kole dře do úmoru. Vladimír Šmicer polyká ve Špindlerově Mlýne tvrdé tréninkové dávky a věří, že na jarní ligové i pohárové boje bude stoprocentně v pořádku.

„Na běžkách se dá spadnout docela lehce, tak jsem raději zvolil spinning. Tam jsem zatím ještě nespadl,“ říkal po obědě a kávičce velmi dobře naložený Šmicer. „Ale ten spinning je šílená makačka. Dneska jsme šlapali hodinu a tři čtvrtě pod dohledem instruktora. Lije z nás pěkně. Takhle se člověk někdy nezpotí ani během zápasu. Ale nohy dostanou pořádně zabrat a zesílí.“

Po večeři toho má tak akorát plně zuby. Většinou padne do peřin jako podťatý. „Trenér se bedlivě stará o to, abychom večery trávili pěkně v posteli,“ culí se. „Že bychom šli dolů do Špindlu dát si kafe, to zatím nikoho nenapadlo a jsem si jistý, že ani nenapadne,“ prozrazuje. „Vždycky se těším do postele. Ale když usínám, v hlavě se mi honí, jaká dřina nás čeká druhý den, a pak najednou nemůžu zabrat,“ dodává s úsměvem na rtech Šmicer.

hok, Právo

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..