Rubriky:

1. liga

Další program fotbalové ligy se může zamotat

29. července 2003 10:41 - PRAHA

Termín tří odložených zápasů úvodního kola 1. fotbalové ligy závisí na výsledcích zbylých českých aktérů Intertoto cupu. Vzniklé změti šlo přitom v pohodě předejít, pokud by příslušní činovníci domácího svazu, jinak tolik trvající na jednotné podobě termínové listiny, respektovali dlouho známé termíny letní pohárové soutěže...

 

ČTK/Vladislav Galgonek

Pokud Brno a Liberec nepostoupí z pohárového semifinále, uskuteční se nesehrané zápasy před polovinou srpna, v opačném případě se to ještě poněkud zamotá a výsledky kompletního prvního kola budou známy až 20. srpna. Vyplývá to z informací, které poskytl ředitel oddělení profifotbalu Ivo Lubas.

Synot sice již z Intertota vypadl, ale jelikož Brno hraje ve středu 30. července svůj domácí zápas s Villarrealem a hřiště musí být k dispozici 24 hodin před utkáním, byl odložen i zápas Synotu, plánovaný na úterý 29. července. Teoreticky bylo možné, aby se zápas hrál za týden (6. srpna), ale to zase nešlo zajistit z organizačních důvodů v Brně, kde má staroměstský klub dočasně své domácí hřiště, protože pro to vlastní nedostal výjimku. Proto se bude hrát v úterý 12. srpna.

O den později je také nejbližší možný termín zbývajících dvou dohrávek, v případě postupu českého klubu do finále Intertota by se však program znovu změnil.

Program Intertoto cupu
Semifinále, středa 30. července, 20.00: Brno-Villarreal, 20.15, Schalke-Liberec. Středa 6. srpna, 20.15: Liberec-Schalke, 21.45: Villarreal -Brno.
Finále, 12. srpna: vítěz Heerenveen/Koper-Brno, vítěz Pasching/Brémy-Liberec. 26. srpna: Brno-Heerenveen/Koper, Liberec-Pasching/Brémy.
Zbylé zápasy 1. kola ligy
Úterý 12. srpna, 17.15: Synot-Plzeň (hraje se v Brně), středa 13. srpna, 17.15: Liberec-Blšany, Brno-Opava.
Náhradní termín za středu je 20. srpna.

Václav Procházka, ČTK

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..