Rubriky:

1. liga

Fotbalista Pulkert na testech v Roeselare uspěl

21. ledna 2008 14:45 - OLOMOUC

Olomoucký záložník Martin Pulkert má nakročeno do belgické fotbalové ligy. Třiadvacetiletý ofenzivní hráč uspěl na zkoušce v KSV Roeselare, ale musí si ještě počkat na definitivní dohodu mezi kluby.

Pulkert v Sigmě vypadl ze základní sestavy, ale na testech v třináctém mužstvu belgické ligové tabulky vzbudil zájem. "Na zkoušce uspěl, klub ho chce," uvedl v pondělí sportovní manažer olomouckých fotbalistů Augustin Chromý.

V Olomouci by si na jaře Pulkert zřejmě nezahrál. Kdyby mu nevyšlo Roeselare, patrně by odešel na hostování do Nitry. Má proto reálnou šanci, že mu hanácký klub vyjde vstříc a transfer posvětí. "Jedná se především o částce, ale taky o formě jeho angažmá. Jestli by odešel na přestup, nebo na hostování. Obě varianty jsou ve hře. Ale je předpoklad, že se dohodneme," řekl Chromý.

Pulkert byl jedním z objevů předloňského podzimu, když si ho do áčka vytáhl z juniorky trenér Vlastimil Petržela. Nový kouč Martin Pulpit už ho tolik nestavěl, Pulkert hrál spíš v třetiligové rezervě, které na podzim pomohl třemi góly.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..