Rubriky:

1. liga

Zlín zkouší Francouze Martella, kádr opustili Bača a Ditrich

22. ledna 2008 13:21 - ZLÍN

Na tréninku fotbalistů Tescomy Zlín se v úterý poprvé objevil jednadvacetiletý francouzský středopolař Anthony Martello, který přišel do klubu na zkoušku jako volný hráč. Prvoligový kádr naopak opustil útočník Bača, jenž zamířil na hostování do Nitry k trenéru Pavlu Hapalovi. S týmem už netrénuje ani obránce Ditrich, jenž byl přeřazen do B-mužstva a hledá si nové angažmá.

Francouz Martello prošel mládežnickou akademií v Olympique Lyon a Olympique Marseille, rok poté strávil v Servette Ženeva. Nepodařilo se mu ale získat profesionální kontakt a v letošní sezóně působil v klubu Olympique Croix de Savoie 74 ve francouzské amatérské soutěži.

"Martello má dobrá doporučení, po prvním tréninku je ale těžké jej hodnotit," řekl trenér fotbalistů Zlína Pavel Hoftych.

Zlín zatím v zimní přestávce získal z Brna útočníka Pacandu a středopolaře Musila, z Lučence útočníka Baranyaie a z Čadce bratrskou dvojici brankáře Martina Gavláka a obránce Tomáše Gavláka. Vedle Bači a Ditricha chybí v kádru záložník Zapletal, který přestoupil do Opavy, obránce Vidlička odešel do Teplic a záložník Opiela do Mladé Boleslavi.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..