Most zakončil účinkování v Tipsport lize hubenou výhrou

MOST

Fotbalisté Mostu se na závěr svého účinkování v zimní Tipsport lize dočkali vítězství, v posledním utkání skupiny C ve středu porazili druholigové Ústí nad Labem 1:0. O jejich výhru se postaral v 26. minutě pravý záložník Loos, který proměnil penaltu za faul na Kanaďana Simpsona. Most skončil v tabulce třetí, právě před Ústím.

DEFAULT TITLE

Domácí opět výrazně obměnili sestavu, ale nepředvedli nijak oslnivý výkon a v druhém poločase se dokonce dostali pod značný tlak Ústečanů. Ti ale žádnou ze svých šancí nedokázali využít.

"Hra se nám dnes tolik nedařila. Několik šancí jsme si sice vypracovali, ale celkově to z naší strany nebylo moc povedené," zhodnotil utkání pro klubový web mostecký trenér Robert Žák. Jeho tým nedokázal ve třech utkáních ani jednou skórovat ze hry.