Sparta začala herní soustředění výhrou nad korejskými olympioniky

MONTECASTILLO

Sparťanští fotbalisté den po příletu na soustředění do Španělska sehráli první přípravný zápas a radovali se z vítězství nad olympijským výběrem Korejské republiky. Český mistr vyhrál 2:0 po brankách Limberského a Voříška.

Snaživý soupeř v pátek zlobil Spartu především v úvodu, po dvou rychlých brankách před poločasem ale jeho snaha uvadla a v druhé půli už bylo utkání především bojem o střed hřiště. První gól vstřelil v 35. minutě Limberský po rychlé kombinaci s Kuličem a Kladrubským, o šest minut později výsledek zpečetil po Krobově hlavičkovém přiťuknutí Voříšek.

Příští zápas čeká sparťany v neděli, jejich soupeřem bude polský klub Korona Kielce.

Sparta Praha - Korea "23" 2:0 (2:0)
Branky: 35. Limberský, 41. Voříšek.
Sestava Sparty: Grigar - Kúdela, Hainault, Řepka (46. Sivok), Krob (46. Kadlec) - Limberský (46. Vacek), Kladrubský, Voříšek, Kolář - Slepička (46. Holenda), Kulič (46. Matušovič).