Kladno nestačilo v přípravě na Sokolov

SOKOLOV

Fotbalisté druholigového Sokolova pod vedením nového kouče Martina Haška porazili ve středením přípravném utkání Kladno 1:0. Vítězný gól ambiciozních Západočechů vstřelil pět minut před koncem Salák. Sokolovští tak navázali na nedávný zápas s Mostem, který vyhráli 2:0.

V dresu Baníku se představila další testovaná posila - slovinský stoper Matej Šnofl, který naposledy působil v Rakousku. I za jeho přítomnosti začali domácí aktivněji, ale Ducnič šanci propásl. Poté se hrál vyrovnaný fotbal, i když více šancí měli Sokolovští. Rozhodnutí přinesla až 85. minuta a Salákova rána do prázdné branky.