Plzeň prohrála ve vichřici v Turecku s polským Chorzówem

ANTALYA

Fotbalisté Viktorie Plzeň prohráli ve svém druhém přípravném zápase v Turecku s jedenáctým celkem polské ligy Ruchem Chorzów 0:1. Ve vyrovnaném utkáním ztěžovala oběma celkům hru mohutná vichřice, která znemožňovala jakoukoliv kombinaci.

Rozhodující gól padl v 19. minutě, kdy ve středu hřiště chybovala plzeňská obrana a soupeř po individuální akci skóroval. "Určitě je velká škoda, že zápas tak hodně ovlivnil silný vítr. Špatně jsme se vyrovnávali s tím, že hrajeme po větru, nedokázali jsme kombinovat. Druhou půli se to rapidně zlepšilo, bohužel jsme doplatili na neproměňování šancí," uvedl kouč Viktorie Stanislav Levý.

Po výhře nad rakouským Štýrským Hradcem 1:0 a středeční porážce zakončí Plzeňští soustředění v Antalyi v pátek proti ukrajinskému Černomorci Oděsa.