Fotbalisté Zlína remizovali v přípravě se Zlatými Moravci 0:0

ZLATÉ MORAVCE

Fotbalisté Tescomy Zlín remizovali v prvním přípravném utkání v rámci herního soustředění ve Zlatých Moravcích s domácím týmem Vion 0:0. Zlín měl sice na těžkém terénu proti desátému týmu nejvyšší slovenské soutěže převahu, nedokázal ji však využít.

Fotbalisé Zlína v akci

"V prvním poločase měl dvě vyložené příležitosti Žůrek a po změně stran se ocitl dvakrát ve stoprocentní šanci Pacanda. Ani jeden z útočníků ale nebyl úspěšný," řekl ČTK asistent trenéra Zlína Marek Kalivoda. Stínem zápasu bylo zranění zlínského středopolaře Zúbka, který musel ve 38. minutě odstoupit po naražení holenní kosti.

V sobotu čeká na fotbalisty Zlína ve Zlatých Moravcích od 11:00 přípravné utkání se čtvrtým celkem slovenské ligy Nitrou.

Výsledek
Vion Zlaté Moravce - Tescoma Zlín 0:0
Sestava Zlína první poločas: Kořínek - Pazdera, Kroča, Zbožínek, Elšík - Kraus, Zúbek (38. Vrtělka), Šmahaj, Malár - Žůrek, Vyskočil.
Sestava Zlína druhý poločas: Kořínek - Čelůstka, T. Gavlák, Elšík, Dujka - Musil, Vrtělka, McQuilkin, Konenčík - Pacanda, Baranyai.