Kladno nedokázalo v přípravě porazit ani Jihlavu

Fotbalisté Kladna se v přípravě na jarní část sezóny dál trápí. Po prohrách se Sokolovem a Vlašimí nedokázali porazit ani třetí tým z nižší soutěže druholigovou Jihlavu, s kterou v sobotu v Nymburku remizovali 1:1.

Kladenský kouč Jaroslav Šilhavý dal prostor 22 hráčům. Více se jeho svěřencům dařilo v první půli, kdy je poslal do vedení Zachariáš. Po změně stran se obraz hry změnil a hosté čtvrt hodiny před koncem vyrovnali.

Šilhavý v sobotu naposledy zkoušel všechny hráče. "V příštím týdnu dotáhneme jednání se Spartou o posledních posilách a pak kádr zúžíme. Dnes se hrálo na velmi dobře připraveném hřišti s přírodní trávou, ale foukal hodně silný vítr, který hru ovlivnil," uvedl kladenský trenér.

SK Kladno - Vysočina Jihlava 1:1 (1:0)
Branky: 16. Zachariáš - 75. Gába.
Sestava Kladna:
I. poločas: Kostolanský - Bartoš, Beneš, Hochmeister, Čáp - Brunclík, Zoubele, Szabo, Rada, Jablonský - Zachariáš.
II. poločas: Miski - Vršajevič, Killar, Farbák, Vincenc - Kousal, Holub, Gross, Černý, Cigánek - Kabele.