Teplice na Kypru neudržely vedení proti rumunskému týmu Galati

Fotbalisté Teplic ve svém druhém utkání na Kypru remizovali s devátým celkem rumunské ligy Otulelem Galati 1:1. Severočechy v sobotu poslal do vedení slovenský útočník Andrej Hesek, soupeř však ještě do poločasu srovnal.

Hesek potvrdil svoji střeleckou formu, brankově se dokázal prosadit i v minulém utkání s Jabloncem. Tentokrát se slovenský kanonýr trefil už ve 4. minutě hlavou po Doležalově rohu. Tepličtí byli většinu utkání aktivnější, ale šance Smejkala ani Vieiry se neujaly.

Třetímu celku prvoligové tabulky se vyprazdňuje marodka, proti Galati si zahráli už i Verbíř, Smíšek nebo Smejkal. V úterý čeká Teplice poslední zápas na Kypru se Steauou Bukurešť.

FK Teplice - Otelul Galati 1:1 (1:1)
Branka Teplic: 4. Hesek.
Sestava Teplic: Belic - Kaufman, Klein, Lukáš, Vieira - Verbíř (46. Vidlička), Sabou (46. Ljevakovič), Doležal, Gašparík (75. Bartoš) - Jun (46. Mareš), Hesek (46. Smíšek, 70. Smejkal).