Olomoučtí fotbalisté porazili v přípravě Znojmo 3:1

OLOMOUC

Fotbalisté Sigmy Olomouc porazili v úterním přípravném utkání Znojmo 3:1 a ani v osmém utkání v zimní přestávce nenašli přemožitele. Třetiligového soupeře ale zlomili svěřenci Martina Pulpita až ve druhém poločase a k produktivnímu výkonu je vyprovokoval až inkasovaný gól po necelé hodině hry. Výsledek otočili Bueno, Komárek a Petr.

Trenér Pulpit postavil do obou poločasů dvě takřka naprosto odlišné sestavy a ta první se nedokázala prosadit. Ve druhém poločase si už Hanáci se třemi útočníky a tříčlennou záložní řadou počínali lépe, byť nejprve obrana zapomněla na Veselého, který otevřel skóre. Vzápětí ale gólově odpověděl Bueno a do deseti minut se domácí trefili ještě dvakrát.

SK Sigma Olomouc - 1. SC Znojmo 3:1 (0:0)
Branky: 57. Bueno, 62. Komárek, 67. Petr - 56. Veselý. Rozhodčí: Hájek. Diváci: 150.
Sestava Sigmy: 1. poločas: Drobisz - Randa, Hudec, Škerle, Jurkič - Janotka, Melinho, Rossi, Štěpán - Schulmeister, Klesnil; 2. poločas: Lovásik - Jindřišek, Hudec, Komárek, Jurkič - Bajer, Kaščák, Onofrej - Hubník (67. Janotka), Bueno, Petr.