Olomouc v přípravě porazila i Inter Bratislava

Fotbalisté Sigmy Olomouc zakončili herní část zimní přípravy bez ztráty bodu. Dnes vyhráli v generálce na start jarní části ligy i svůj devátý zápas, když porazili 2:1 Inter Bratislava.

Fotbalista Olomouce Roman Hubník (vlevo) se raduje se spoluhráči. (ilustrační foto)

"Devět výher nějak nepřeceňuji, je to shoda náhod. Věřím, že nám to v prvním duelu pomůže. Dnešní sestava se ještě nerovnala té ligové proti Bohemians. Sházel nám zraněný Hubník a také záložník Hořava, který se vrátil ze srazu jedenadvacítky nemocný," uvedl trenér Olomouce Martin Pulpit.

Skóre zápasu otevřel v 16. minutě po rohu Bajera přesnou hlavičkou Hudec. Zvýšit mohl už během prvního poločasu Bueno, ale tři své šance poslal těsně vedle tyčí. Brazilský útočník se prosadil až v 52. minutě, kdy ho perfektně vysunul Petr. Hosté snížili až v 75. minutě po nedorozumění olomouckého dua Brazilců Melinha a Rossiho.

Olomouc - Inter Bratislava 2:1 (1:0)
Branky: 16. Hudec, 52. Bueno - 75. Szegedy. Rozhodčí: Racek - Pelikán, Hájek. Diváci: 350.
Sestava Olomouce: Drobisz - Jindřišek, Hudec, Škerle, Randa - Onofrej (69. Kazár), Rossi, Kaščák (72. Melinho), Bajer (69. Štěpán) - Bueno (59. Schulmeister), Petr (82. Heidenreich).