Rubriky:

1. liga

Bohemians jsou blízko dohody se Spartou o hostování Rezka

13. února 2008 14:53 - PRAHA

Vedení Bohemians 1905 se usilovně snaží o příchod fotbalového útočníka Jana Rezka na hostování ze Sparty Praha. Jednání mezi oběma kluby finišují. Původně se mělo vše dokončit již ve středu, ovšem nakonec se jednání přesunula na čtvrtek. Zájem o dravého útočníka na středeční tiskové konferenci potvrdil ředitel Bohemians Lukáš Přibyl.

"Jednání s Rezkem jsou ve finální fázi a budou pokračovat ve čtvrtek," řekl Přibyl. Není tak jasné, zda se splní přání trenéra "Klokanů" Zbyňka Busty, který již ve čtvrtek očekával novou posilu na tréninku. "Věřím, že již zítra bude s námi na tréninku a že s námi pojede k prvnímu utkání do Olomouce," uvedl na odpolední tiskové konferenci Busta.

Pětadvacetiletý Rezek do první ligy nakoukl v Teplicích, odkud se stěhoval do Sparty, kam se po angažmá v ruském Krasnodaru a Viktorii Plzeň vrátil. V české lize odehrál 89 zápasů, ve kterých zaznamenal devět branek. "Sice je to trochu palič, který moc branek nedává, ale je to typ rychlostního důrazného útočníka, který nám tu chybí. Měl by si doplňovat s Michalem Ordošem na hrotu a dělat především černou práci. Měl by být velkým přínosem," vysvětloval své záměry Busta.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..