Rubriky:

1. liga

Ostravu povede trenér Večeřa i v příští sezóně

27. února 2008 14:17 - OSTRAVA

Trenér Karel Večeřa by měl sedět na lavičce fotbalistů Baníku Ostrava také v příští sezóně. Klub ve středu vzájemnou spolupráci prodloužil o další rok uplatněním opce v kontraktu, který měl skončit po letošním ligovém ročníku. Podle současné smlouvy povede Večeřa Baník do 30. června 2009.

Jednání mezi klubem a Večeřou tím však zřejmě ještě neskončila. Ostrava si chce dvaapadesátiletého trenéra pojistit na delší časový horizont. "Má od nás nabídku na jednání o dlouhodobé smlouvě, tam uvažujeme o délce do června 2010," řekl ve středu novinářům generální manažer klubu Verner Lička. "Je to signál ven, že si práce trenéra vážíme a že svou práci dělá velice dobře," podotkl Lička.

Setrvání Večeři ve funkci má zachovat kontinuitu při budováním herního projevu mužstva. Baník už podepsal nové a dlouhodobé smlouvy téměř s kompletním hráčským kádrem, jenom pozice trenéra byla neobsazená. "Jestliže mluvíme o tom, že všechno chceme ustálit, a máme cíl od majitelů stabilizovat výsledky prvního mužstva v této pětiletce do pátého místa, tak je pro nás post trenéra strašně důležitý," vysvětlil Lička.

Bývalý trenér Brna, Drnovic nebo Jihlavy na Bazaly přišel před loňskou sezónou, ve které s mužstvem skončil na šestém místě. V aktuální tabulce patří Ostravě čtvrté místo. "Nabídka mě potěšila, je to svým způsobem signál a nějaké ocenění práce. Domluvili jsme se a teď budeme jednat ještě dále," vyjádřil se stručně Večeřa.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..