Rubriky:

1. liga

Mašek může znovu nastupovat za Mladou Boleslav

4. března 2008 14:28 - PRAHA

Fotbalisté Mladé Boleslavi získali pro zbytek jara staronovou posilu. V úterý totiž středočeský klub obdržel povolení, na jehož základě může až do konce jara nastupovat v jeho dresu útočník Jiří Mašek.

 

PRÁVO/Michaela Říhová

Jeho složitým návratem ze zahraničního angažmá se již delší čas zabývá FIFA, ale definitivní řešení je stále v nedohlednu. Mašek trénuje v českém klubu od loňského podzimu, v jehož závěru stihl dvě ligová utkání. O tom, že Středočeši získali povolení na Maškovo angažmá do konce sezóny, informoval ČTK obchodní ředitel klubu Petr Svěcený.

Maškův problém začal, když loni útočník přestupoval z Tirolu Innsbruck do Ankaragücü. Turci se totiž s rakouským klubem nevyrovnali a jeho přestup se začal protahovat. Mašek se mezitím vrátil do Čech a od loňska trénuje v Mladé Boleslavi. Ani nynější rozhodnutí ale není konečné, spor stále není definitivně dořešen.

Devětadvacetiletý útočník odehrál v české lize 167 zápasů a vstřelil 34 branek. Dříve působil v Jablonci, v Teplicích, ale také v Malatyasporu. Nyní je v plné přípravě, naposledy se ukázal v sobotu dvěma góly v přípravném duelu rezervy.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..