Rubriky:

1. liga

Kadlec: Gólem jsem odčinil chybu při brance soupeře

1. dubna 2008 08:03

U obou gólů byl v pondělním derby obránce pražské Sparty Michal Kadlec. Reprezentační obránce nejprve nepokryl slávistu Kalivodu, který otevřel skóre, a poté úspěšnou hlavičkou zařídil dělbu bodů. „Jsem rád, že jsem gólem odčinil svoji předchozí chybu při brance soupeře,“ říkal fotbalista po zápase.

Při pondělním derby jste sehrál hlavní roli. Nejprve jste neubránil Kalivodu při brance Slavie, pak jste hlavou vyrovnal. S jakými pocity budete na utkání vzpomínat?

Jsem rád, že jsem gólem odčinil svoji předchozí chybu při brance soupeře. Z pravé strany prošel Belaid a poslal do velkého vápna centr. Chtěl jsem ho levačkou odkopnout. Daniel Kolář na mě v poslední chvíli křičel, že má protihráče za zády. Předskočil mě. Inkasovaný gól jde na moji hlavu.

Zdálo se, že situace při rohu před vyrovnávací brankou pro vás byla hodně snadná?

Šli jsme každý do svého prostoru. Balón jsem dostal ideálně. Soustředil jsem, abych trefil branku. Moc jsem chtěl tu svoji chybu napravit. Mrzela mě.

Derby Slavia vs. Sparta na Sport.cz

ON-LINE:Slavia - Sparta
REFERÁT:Derby vítěze nemělo, boj o titul pokračuje
TRENÉŘI:Jarolím: Stupidní vyloučení Kalivody nechápu
KADLEC:Gólem jsem odčinil chybu při brance soupeře
FANOUŠCI:Derby provázely výtržnosti fanoušků
STŘELEC:Kalivoda stihl za 19 minut všechno

Pomohlo Spartě hodně vyloučení Kalivody?

Těžko hodnotit. Já v první chvíli jen zpytoval svědomí a nevnímal jsem, že on si sundal dres. Po jeho odchodu jsme měli dobré šance, jenže jsme je měli řešit lépe. S ohledem na průběh je i bod dobrý. Sice máme horší vzájemný zápas, ale v titul dál věříme.

Radek Malina, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..