Rubriky:

1. liga

Pokutu za trenéra Radu zaplatí tepličtí hráči

25. dubna 2008 21:49 - TEPLICE

Teplický trenér Petr Rada si nemusí lámat hlavu s pokutou, kterou mu udělila ve čtvrtek disciplinární komise ČMFS. Na trenéra se totiž složili sami hráči, kteří ostrá slova svého kouče na adresu urážejícího diváka kvitovali s povděkem. Na účet svazu tak 30 tisíc korun půjde z hráčské pokladny, kterou spravuje záložník Michal Doležal.

 

archiv

"Trenér zareagoval na slova člověka, který ze stejného místa na tribuně uráží už několikátou generaci hráčů, problémy s ním měl kdekdo. Proto se kabina rozhodla, že se na trenérovu pokutu složí," řekl v pátek ČTK teplický obchodní ředitel Petr Heidenreich. Podle něj se hráči rozhodli využít i peníze z pokladny, do níž dávají hráči zápisné či pokuty za pozdní příchody. Rada byl potrestán za ostrou slovní výměnu s divákem během utkání 24. ligového kola proti Olomouci.

Fanoušek, který hráče zpoza střídačky domácího týmu častuje vulgárními urážkami už téměř deset let, je na teplických Stínadlech vyhlášený. "Je to jen jeden člověk, ale kazí dojem ze zbytku diváků," popsal poměry redaktor klubového webu Martin Kovařík. Silný hlas a břitkost jeho výkřiků si hráči pamatují. "Prý jsem sysel," prohlásil v roce 2004 tehdejší teplický záložník Pavel Horváth. I jemu novou přezdívku vymyslel křikloun z prostřední části teplické tribuny. Se stejným člověkem si užil své i zesnulý trenér Vlastislav Mareček.

"Došla mi trpělivost, na příští sezónu to vyřešíme," citoval klubový web klubového ředitele Františka Hrdličku, který chce během letní přestávky nevítaného návštěvníka doslova vyhnat, a tak plánuje z jeho oblíbeného místa udělat prostor pro VIP.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..