Rubriky:

1. liga

Fotbalista Řezníček je podle Deníku vyšetřován kvůli napadení

3. května 2008 10:40 - PŘÍBRAM

Fotbalistu Mladé Boleslavi Jakuba Řezníčka vyšetřuje policie. Devatenáctiletý útočník podle středočeského vydání Deníku napadl v Příbrami mladíka, který poté skončil v nemocnici. "Syn má zlomenou dolní čelist, zlomeninu zápěstí, vyražené zuby, mnoho pohmožděnin a měl také otřes mozku," řekla listu matka napadeného jednadvacetiletého mladíka.

Podle svědka události, kamaráda napadeného, k incidentu došlo ve čtvrtek nad ránem před plaveckým stadionem v Příbrami, odkud Řezníček pochází. Devatenáctiletý fotbalista se údajně dožadoval odvozu autem. Když byl odmítnut, mladíka nejdříve udeřil pěstí do obličeje a na zemi do něho ještě kopl.

Mladoboleslavský klub podle ředitele obchodu a komunikace Petra Svěceného o incidentu hráče nic neví, a proto se k němu nebude vyjadřovat. Řezníček nezvedal telefon.

Autor tří ligových branek ve 22 zápasech začal hrát nejvyšší soutěž právě v Příbrami, odkud loni přestoupil do Mladé Boleslavi.

Mluvčí příbramské policie Monika Schindlová potvrdila, že ve čtvrtek brzy ráno došlo v ulici Legionářů ke konfliktu dvou mladých mužů. "Šetření je zatím v začátcích, kvůli rozsahu zranění nebylo možné vyslechnout poškozeného," uvedla s tím, že zatím není jasné, jak bude policie útočníkův čin kvalifikovat a jaký by mu hrozil trest v případě viny.

ČTK

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..