Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

Kolář a Ryška nedostali v Teplicích nové smlouvy

13. června 2008 15:38 - TEPLICE

Brankář Patrik Kolář a obránce Vlastimil Ryška již nebudou oblékat dres Teplic. Vedení klubu jim nenabídlo prodloužení smlouvy, a tak si oba šestadvacetiletí fotbalisté mohou hledat nové angažmá. Ryška i Kolář mají již několik let dlouhodobé problémy s koleny, které si vyžádaly již několik operací.

"S mužstvem už nezahájí letní přípravu, jsou v rekonvalescenci," řekl pro klubový web sportovní manažer Teplic David Köstl.

Kolář si zranění zkříženého vazu obnovil naposledy letos v zimě na testech v Sokolově. Dosud odchytal 16 ligových zápasů, poslední z nich v srpnu 2006.

Ryška na prvoligový trávník vzpomíná dokonce od září 2005. Vysoký stoper si koleno také poranil hned několikrát. Vloni v létě se sice ještě zapojil do letní přípravy, pak ale koleno začalo znovu zlobit.

Do přípravy, kterou Teplice zahájí v úterý 17. června, se naopak zapojí šest mladých hráčů. Z Ústí nad Labem se vrací z hostování trojice Aleš Hanzlík, Tomáš Vondrášek a Aidin Mahmutovič, trenér Petr Rada zařadil do přípravy i Radima Breiteho, Martina Jindráčka a Tomáše Smolu, kteří patřili mezi klíčové hráče dorosteneckého mužstva.

ČTK

Zrušit


Časová osa: FORTUNA:LIGA

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Play off o Evropu

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..