Liberečtí fotbalisté zdolali v přípravě Jablonec

DOUBRAVA

Fotbalisté Slovanu Liberec zvítězili i ve třetím zápase v letním přípravném období. V Doubravě zdolali Baumit Jablonec 1:0, když jedinou branku vstřelil po hodině hry Kerič.

V prvním poločase si Liberec vytvořil několik vyložených příležitostí, ale neproměnil ani jedinou. Krátce před přestávkou nastřelil Jablonec po střele Michálka tyč. Po změně stran se hra vyrovnala, vítěznou branku vstřelil Chorvat Kerič po akci Dohnálka.

"Zápas jsme začali výborně, ale hře scházely góly. Vytvořili jsme si spoustu šancí po hezkých akcích," řekl liberecký kouč Ladislav Škorpil. Jeho protějšek František Komňacký spokojen nebyl. "Pro nás to byla užitečná konfrontace, ve které nás soupeř přehrál pohybem a rychlostí."

Slovan Liberec - Baumit Jablonec 1:0 (0:0)
Branka: 60. Kerič. Rozhodčí: Ubias.
Liberec: 1. poločas: Uvarenko - Radzienevičius, Košťál, R. Dejmek, Janů - Dočkal, Dort, Bílek, Papoušek - Brožík, Blažek.
2. poločas: Uvarenko - Matula, Polák, Petrouš, Vulin - Dohnálek, Vlasko, Frejlach, Liška - Nezmar, Kerič.
Jablonec: 1. poločas: Zich - Kuželka, Huber, Pavlík, Hamouz, Michálek, Šisler, Klapka, Eliáš, Hloušek - Nulíček
2. poločas: Špit - Zábojník, Homola, Krejčí, Radhouz - Haurdić, Loučka, Valenta, Stožický - Mišanovič, Vošahlík.