Fotbalisté Brna remizovali v přípravě v Nitře 0:0

NITRA

Fotbalisté Brna remizovali v přípravném utkání v Nitře 0:0. Ve vedru vyšly oba týmy střelecky naprázdno. Slovenskému celku se tak podařilo uhrát příznivější výsledek, než v poslední přípravě v Edenu proti Slavii. S tou prohrál 1:3.

Třetímu celku loňského ročníku slovenské ligy pod vedením českého trenéra Pavla Malury vyšel lépe vstup do utkání. Největší šanci měl už ve 2. minutě Hottek, ale přestřelil. Brňané se museli bránit tlaku soupeře a vyráželi jen k protiútokům. Po čtvrt hodině hry mohl skórovat po Simrově akci Došek, v poslední chvíli však zasáhli domácí zadáci.

Po změně stran a několika změnách v sestavě měli Brňané výraznější tlak, ale střelecky se neprosadili. "Ve druhém poločase jsme diktovali hru, naše koncovka ale byla špatná," řekl trenér Petr Uličný.

Nitra - 1. FC Brno 0:0
Sestava Brna: Hrdlička - Hanák, Trousil (46. Živný), Dvorník (46. Švejnoha), Čoupek (46. Král) - Borák (46. Baláž), Večeřa (46. Mareček), Polách (30. Urban), Střeštík - Došek (46. Vrána), Simr (46. Šural).