Fotbalisté Zlína remizovali v přípravě s Dubnicí 0:0

Fotbalisté Zlína remizovali ve svém prvním přípravném utkání v Bojkovicích se slovenskou Dubnicí 0:0. Ve vedru se hrálo většinou ve středu hřiště a ani jeden tým se střelecky neprosadil.

"Utkání neslo všechny znaky první přípravy, které chyběly brankové příležitosti," řekl  ředitel zlínského klubu Ladislav Minář. Nový trenér Josef Mazura postavil do každého poločasu zcela jinou sestavu, jedinou výjimkou byl obránce Čelůstka, který odehrál celý zápas.

Další přípravné utkání sehrají fotbalisté Zlína v úterý ve Valašských Kloboukách s Tatranem Prešov.

Zlín - Dubnica 0:0
Sestava Zlína:
I. poločas: Baránek - Demeter, Kroča, Čelůstka. Penner - Šmahaj, Elšík, Vyskočil Malár - Bača, Žůrek.
II. poločas: Kořínek - Malý, Pazdera, Čelůstka, Dujka - Musil, Vrtělka, McQulkin, Konečník - Bačík, Baranayi.