Fotbalisté Olomouce v další přípravě remizovali s Nitrou

NITRA

Po dopoledním vítězství 1:0 nad Slováckem v sobotu fotbalisté Sigmy Olomouc absolvovali další přípravné utkání na hřišti Nitry, s kterou remizovali 1:1.

Ve vyrovnaném utkání se Hanáci v prvním poločase dostali do několika šancí, ale žádnou neproměnili, navíc sudí odpustil domácím penaltu po průniku Hořavy.

Ve druhé půli Sigma zvýšila tlak a dostala se do vedení. Standardní situaci z rohu velkého vápna zahrál Stroupek a obránce Škerle prodloužil hlavičkou míč k zadní tyči. Hosté však vedení neudrželi, minutu před koncem při dlouhém nákopu se po chybě olomoucké obrany dostal k míči Kolár a sám před Bártou nezaváhal.

FC Nitra - Sigma Olomouc 1:1 (0:0)
Branky: 89. Kolár - 78. Škerle.
Sestava Olomouce: Bárta - Nuc, Komárek (68. Dreksa), Škerle, Kazár (73. Janotka) - Nepožitek, Kaščák - Hubník, T. Hořava (68. Hajčík), Janotka (59. Stroupek) - Pospíšil (64. Schulmeister). Trenér: Psotka.